Антимонопольне право і тендерний супровід

Уявіть, протягом 2019 року в Україні проведено більше 254 тисяч конкурентних державних закупівель на суму понад 317 мільярдів гривень. Але чи багато компаній змагалися за ці тендери? В середньому на один тендер подають лише 2,40 пропозицій. А значить, ніша вільна для нових гравців. Участь в тендерах – відмінне поле для розвитку Вашого бізнесу.

Ми допомагаємо компаніям почати брати участь у тендерах, уникнути типових помилок і не розчаруватися. Для кого створена тендерна практика?

  • Учасникам, яким необхідна допомога з документами або електронним аукціоном. Для Вас – «мирний» супровід, який дозволить знизити відсоток дискваліфікації, підвищити відсоток перемог.
  • Учасникам, які вважають себе не готовими до тендерів, побоюються збитків, хто спробував і розчарувався. Вам – пропонуємо не обмежувати себе негативним досвідом або стереотипами, а просто спробувати. З урахуванням специфіки Вашої продукції, мінімумом витрат і вдумливим підходом досвідченого юриста. Якщо у інших виходить перемагати – вийде і у Вас. У нас є варіант співпраці, при якому Ви платите за юридичні послуги ТІЛЬКИ в разі перемоги в тендері.

• Учасникам, чиї тендери перетворюються в наполегливу боротьбу за справедливість, можливість пробитися до бажаного контракту/ замовника / об’єкта. Для Вас – усе розмаїття наших скарг і стратегій правової боротьби.

  • Підприємцям, які не уявляють про величезний державний попит на їх продукцію. Тим, хто в роздумах, з чого почати. Для Вас – послуга пошуку відповідних тендерів і – увага – аналіз майбутніх замовників і конкурентів. Так-так, ми заздалегідь оцінюємо замовника по надійності в оплатах, наявності «улюблених» учасників, кількості скарг на нього. Допомагаємо спрогнозувати дії конкурентів, що дозволяє нашим клієнтам бути в тендері «як риба у воді». І навіть скоригувати своє виробництво під державний попит.

Яким би не був Ваш досвід в тендерах – для Вас знайдеться оптимальне рішення. Ми раді запропонувати Вам повний супровід тендерів під ключ. Працюємо дистанційно для будь-якої точки світу. Можемо впевнено сказати: виграти тендер, не вдаючись у корупційні дії, змови з замовником – реально.

Якщо ж ситуація набула небезпечних обертів, а тендерами цікавляться правоохоронні органи – Вам допоможе адвокат нашої компанії з великим досвідом роботи у службових та економічних справах.

Найбільш незвичайна серед наших тендерних послуг – розслідування змови учасників тендерів і захист від звинувачень в змові. Часто учасники тендерів стикаються зі змовою конкурентів. Рідше – самі стають жертвами звинувачень в змові. У першому випадку ми проводимо власне розслідування змови за безліччю показників: нецінова поведінка, оформлення документів, позатендерні зв’язки учасників. Про результати заявляємо в Антимонопольний комітет України. Результат – конкурентів-змовників штрафують, на 3 роки забороняючи брати участь в тендерах.

Жертвам звинувачень в змові – допомагаємо захиститися, дати обгрунтовану, повну, своєчасну відповідь на запити, вимоги Антимонопольного комітету, довести свою невинуватість.

З не меншим ентузіазмом ми допомагаємо замовникам торгів – державним, комунальним підприємствам, громадським органам, підприємствам, які проводять тендери в пошуках кращих пропозицій або для зміцнення іміджу. Як сформулювати умови тендерної документації, аби максимально відобразити свою потребу, але нікого не дискримінувати? Як законно відхилити пропозицію неякісного товару? Як довести позицію в Колегії? Ми розуміємо: у замовників теж є законні інтереси, технічні обставини. Прагнення захистити свої інтереси – зовсім не обов’язково ознака корупції. Ми допомагаємо замовникам дотримати норми закону і зберегти чесне ім’я. Допомога стосується не тільки тендерів. У послужному списку нашої команди – успішно проведені переговорні процедури, включаючи закупівлі будівельних робіт і програмного забезпечення.

Окрім тендерів, наші фахівці супроводжують антимонопольні справи. Часто бізнес потребує захисту від незаконних дій облгазів, обленерго, водоканалів, теплових мереж, філій залізниці, аеропортів, інших «незамінних» організацій, з якими доводиться працювати – хочеш чи ні. Мало хто знає: для монополістів існує особливий правовий режим, обов’язки, відповідальність. Проблеми з монополістами можливо вирішити силами антимонопольного – конкурентного – права.

Якщо захист від перевірок, поборів, обшуків – традиційна послуга більшості юридичних компаній, захист від монополістів – наша спеціалізація. Якщо Ви змушені укладати договір з монополістом, вести переговори, зіткнулися з порушенням Ваших прав чи інтересів – Вам до нас. Наша команда спеціалізується на допомозі бізнесу у відносинах з монополістами. Скажімо прямо – це довгі і непрості справи. Потрібно набратися терпіння, бути готовими до тривалої боротьби. Але результати можуть перевершити всі очікування: від багатомільйонного штрафу на кривдника – до відшкодування упущеної вигоди у подвійному розмірі. Ми готові допомогти юридично, а також привернути увагу ЗМІ, депутатів до Вашої ситуації. Головне – не миритися, не терпіти зловживання. Тоді Ваша перемога обов’язково стане Вашим внеском в розвиток здорової конкуренції в Україні.

Також юристи компанії займаються справами про недобросовісну конкуренцію і допомагають захиститися від нечесної гри конкурентів. Правова допомога ефективна в ситуаціях порівняльної реклами, використання чужого бренду і стилю, розголошення комерційної таємниці, дискредитації, змови на ринку проти Вас.

Левову частку роботи складають справи про поширення інформації, що вводить в оману потенційних клієнтів. Простіше кажучи – справи про красиву рекламу. Найчастіше компанії в яскравих фарбах розписують переваги своїх товарів, послуг на корпоративному сайті, рекламних матеріалах: номер один, найкращий у місті, натуральний продукт, найнижчі ціни … Але раптово з Антимонопольного комітету України приходить вимога: будьте люб’язні підтвердити документально, чи дійсно натуральний продукт і чи немає у світі компаній з цінами нижче. Компанії ризикують бути оштрафованим на велику суму. Але з юридичною допомогою можна мінімізувати ризики і відповідальність. Ми надаємо юридичну допомогу як обвинуваченим у введенні в оману, так і компаніям, що бажають приструнити «хвалькуватого» конкурента, який обманює Вашу загальну цільову аудиторію. Пам’ятайте, що раніше Ви розкажете про ситуацію – то ширшими будуть можливості Вам допомогти.

Якщо Ви тільки плануєте запуск рекламної кампанії, для Вас безсумнівно корисною буде послуга аналізу реклами на відповідність конкурентному законодавству.

Ми завжди відкриті для співпраці.

Якщо Вам потрібна допомога, є питання, ідеї або бажання поспілкуватися про тендери та конкуренції - залиште свої контакти, наш фахівець неодмінно зв'яжеться з Вами.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Залиште номер телефону