Проведення тендерів для замовників

У квітні 2020 року стартувало дію нових правил проведення тендерів. Відповідальність замовників збільшилася, а сотні тендерів виведені зі статусу допорогових. В рядах замовників зріє паніка, адже за найменші промахи штрафи будуть лягати на плечі керівника, а кваліфікованих кадрів бракує. У стінах АМКУ у замовників часто створюється враження, ніби їх не чують – але ж у замовників теж є потреби, права та законні інтереси.

Як зробити проведення тендерних закупівель вдалим і менш ризикованим?

 • Для всіх замовників, які проводять тендери рідко і хочуть підстраховки в цьому винятковому випадку, щоб все пройшло законно і гладко …
 • Для всіх замовників, які проводять тендери часто і хочуть розвантажити свій тендерний комітет, дати можливість людям займатися своїми прямими обов’язками, а не тендерами …
 • Для всіх замовників, які хочуть максимальної реалізації своїх інтересів і потреб, залишаючись одночасно в законних рамках

Ми пропонуємо оптимальний вихід – послуги з проведення тендерів фахівцями нашої компанії!

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

У Вас є можливість замовити комплекс послуг або будь-яку з послуг окремо.

 • Розробка тендерної документації або перевірка вже наявної документації. Ми прагнемо максимально реалізувати інтереси і потреби замовника, одночасно запобігаючи оскарження і конфліктні ситуації. Вкрай важливо відобразити потреби замовника коректно, а не алегорично.
 • Наші послуги з проведення закупівель також включають розробку проекту договору про закупівлю на основі особливостей закону і з найбільш повним захистом інтересів замовника. Адже провести тендер – половина справи, важливо виконання договору.
 • Аналіз пропозицій учасників, в результаті якого ми складаємо ретельно обгрунтований проект протоколу про відхилення або проект протоколу про акцепт пропозиції.
 • Повний документальний супровід всіх тендерних дій клієнта (протоколи засідань тендерного комітету, повідомлення, звіти та інші папери, яких вимагає законне проведення тендерів замовником). Особливу увагу досвідчений фахівець з проведення тендерів приділяє протоколам відхилення: невірний вибір підстави для відхилення – одна з найпоширеніших помилок замовників.
 • Допомога в конфліктних ситуаціях в рамках конкретного тендеру. Якщо до Вас надійшло вимога або скарга в АМКУ, ми проаналізуємо текст вимоги / скарги і складемо повноцінні заперечення з використанням актуальною практики АМКУ і норм спецзакону при необхідності. Найчастіше найнеобхідніша допомога в проведенні тендерів – грамотну відповідь на вимогу учасника. Підкріплений практикою Колегії, відповідь зводить нанівець його бажання безпідставно скаржитися.
 • Представництво замовника в АМКУ нашими фахівцями: де б Ви не знаходилися, з нашою допомогою Ви завжди будете забезпечені представником в Києві, тому не потрібно витрачати кошти на відрядження та повернення квитків через перенесення засідань.
 • Допомога в проведенні торгів включає також допомогу замовнику в використанні електронного майданчика (по домовленості можливо повне представництво в ній), ведення публічної листування і підготовка роз’яснень для учасників.
 • Письмові і усні консультації з питання проведення тендера – безліміт.

Ви можете вибрати повний супровід під ключ одного тендера або інший варіант: якщо перший тендер скасується через недостатню кількість учасників, ми оголошуємо новий і ведемо замовника по цій закупівлі до моменту укладення договору.

Для тих, кому потрібен провести законний тендер і досягти необхідного результату

ІНШІ ПОСЛУГИ ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ

Крім допомоги в конкретному тендері, ми пропонуємо всілякі інші послуги для замовників:

 • Підготовка базових документів для тендерної діяльності замовника: наказ про створення тендерного комітету, положення про тендерний комітет, антикорупційна програма та інші антикорупційні документи.
 • Супровід переговорної процедури під ключ: Закон допускає в ряді випадків проводити закупівлі без тендерів – у вигляді переговорної процедури закупівлі. На практиці виникають спірні моменти, чи є підстави для проведення «переговорки». У неочевидних випадках її застосування потрібно обгрунтувати: наприклад, під час закупівлі будівельних робіт або програмного забезпечення. Тому особливість наших послуг з організації тендерів в тому, що наша допомога розповсюджується на переговорну процедуру. Нашим безперечним перевагою є успішний досвід проведення та оформлення переговорних процедур закупівлі. Найбільша сума закупівлі, проведеної нами по переговорної процедурі – 65 мільйонів гривень.
 • Супровід замовника при перевірці Державною аудітслужбой, захист інтересів клієнта в спорах з учасниками, постачальниками і контролюючими органами, ведення справ в господарському суді.
 • Інформаційно-аналітичні послуги: перевірка доброчесності майбутнього контрагента, отримання висновків, довідок і досліджень з державних установ

ЧОМУ МИ РЕКОМЕНДУЄМО замовити допомогу в організації тендерів і ДОВІРИТИ СУПРОВІД ТЕНДЕРА ПРОФЕСІОНАЛАМ НАШОЇ КОМПАНІЇ

 • Наш професіоналізм і досвід дозволяє максимально реалізувати інтереси замовника: на відміну від виробників шаблонних документів, ми можемо прописати умови тендера так, щоб законність поєднувалася з високими вимогами до майбутнього постачальнику, щоб портрет майбутнього учасника був максимально точним, але без порушення принципів недискримінації.
 • Перфекціонізм і скрупульозність – наші принципи роботи. Іноді ми виробляємо враження занадто педантичних людей, але в проведенні тендерів наша прискіпливість до кожного слова стає запорукою успіху.
 • Працюючи над тендером, наші фахівці з організації закупівель використовують найсвіжішу і актуальну практику Колегії Антимонопольного комітету, враховуючи всі нюанси, навіть зміну персонального складу Колегії. Це потрібно не тільки на стадії оскарження, а з самого початку підготовки до тендеру.
 • У нас є багаторічний досвід роботи з бюджетними організаціями, ми оформляємо відносини з Клієнтами офіційно.
 • Ми ретельно ставимося до технічних потреб замовника. У закупівлі програмного забезпечення, дроту, будівельних робіт, хлібобулочних виробів – будуть свої способи, як адекватно викласти вимоги до товару та учаснику. Щоб не постраждала якість, але і в дискримінації не звинуватили. Ми працюємо без шаблонів і переконані: для всіх замовників не може бути однакових рішень. На перше місце ставимо реальні потреби та специфіку предмета закупівлі. Тісно співпрацюємо з технічними фахівцями замовника.
 • Конфіденційність. Знаючи тендерну специфіку, ми з безумовним розумінням поставимося до Ваших побажань зберегти наше співробітництво в секреті. За Вашим бажанням ми можемо підписати угоду про нерозголошення.
 • Ми працюємо – по всій території України і за її межами. Представимо Ваші інтереси в колегії Антимонопольного комітету – незалежно від Вашого місцезнаходження.

ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО НАС КЛІЄНТИ

Якщо Ви зацікавлені в максимальній надійності, у втіленні Ваших інтересів в законному тендері – телефонуйте прямо зараз, ми будемо раді Вам допомогти!

Крім того, навіть якщо Ваша організація не зобов’язана за законом проводити тендер, але заради підвищення іміджу бажає його провести, ми також пропонуємо Вам повний супровід тендерів для приватних компаній. Це вигідно, оскільки про Вашу потреби в товарі, роботі чи послузі дізнається безліч постачальників, і вони будуть змагатися за право поставки, максимально знижуючи ціну.

ДОВІРТЕ ПРОВЕДЕННЯ ВАШОГО ТЕНДЕРА ПРОФЕСІОНАЛАМ!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Залиште номер телефону