Публічно-приватне партнерство та антикорупційний комплаенс

Практика, що йде в ногу з часом та іноді випереджає його. Тут ми будуємо законне, конструктивне партнерство бізнесу і держави. Супроводжуємо місцеві ради, державні органи, громадські організації. Допомагаємо виконати нові антикорупційні вимоги.

Вважаєте, що держава і місцеві виконкоми – неефективні менеджери? Змогли б поліпшити керівництво держпідприємствами, водопроводом, тепловими мережами? Просувати туристичні об’єкти, робити міста енергозберігаючим? У Вас є можливість наблизити до ідеалу багато сфер життя.

 

Сьогодні закон дозволяє співпрацювати владі і бізнесу в багатьох несподіваних сферах:

 • Розробка корисних копалин, тепло- і електропостачання;
 • Машинобудування, будівництво та експлуатація доріг і мостів, портів і залізниць, злітних смуг і метро;
 • Інфраструктура міста, очищення та розподілення води;
 • Освіта і охорона здоров’я;
 • Туризм, культура і спорт;
 • Енергозбереження, поводження з відходами;
 • Управління пам’ятниками архітектури та культурної спадщини, багато іншого…

 

Чому це співпраця взаємовигідна?

 • Для публічних органів – це відмінна можливість залучити інвестиції в збиткові державні об’єкти, спорожнілі селища.
 • Для бізнесу – прекрасна можливість зайти в раніше недоступні сфери, які колись були суто державними, монополізованими, застиглими.
 • Для населення – довгоочікувана можливість отримати якісні послуги.

 

Партнерство відбувається в формі концесії, управління майном, спільної діяльності.

Концесія полягає в тому, що об’єкт надається українській компанії з правом на створення, будівництво, управління або надання важливих суспільних послуг. Такі права передаються шляхом укладення концесійного договору, в якому вказується порядок і умови реалізації проекту.

VEK LEGAL має успішний досвід супроводу концесійних проектів з боку як українського бізнесу, так і органів державної влади та органів місцевого самоврядування, що дозволило багатьом бізнесменам реалізувати свої амбіції, отримати значний прибуток і зайняти тверде становище в сфері своєї діяльності, а державі – поповнити бюджет, вдосконалити державні і комунальні об’єкти.

Команда VEK LEGAL пропонує Вам скористатися послугою «Супровід концесійного проекту», що допоможе значно зміцнити позиції Вашої компанії і досягти бажаних результатів.

Наступні дві форми публічно-приватного партнерства – це спільна діяльність і управління майном. VEK LEGAL має успішний досвід супроводу бізнесу та органів державної влади, органів місцевого самоврядування, у спільній діяльності і управлінні майном, що дозволило бізнесу реалізувати великі інфраструктурні проекти, підвищити популярність у сфері своєї діяльності і серед споживачів, а державі – поліпшити якість товарів, робіт, послуг і отримати приватні інвестиції в бюджет.

Пам’ятайте, що кожен вдалий проект скорочує прірву між публічною і приватною сторонами. Якщо Ви – представник бізнесу зі сміливою ідеєю або представник державного органу, який шукає інвестора – ми раді супроводити Ваш проект публічно-приватного партнерства. Є ідея / потреба, але немає з ким реалізувати? Можливо, серед наших партнерів, клієнтів знайдеться той, хто Вам потрібен.

Команда VEK LEGAL пропонує Вам скористатися послугою «Супровід спільної діяльності та управління майном», що допоможе досягти Вашої мети і отримати бажаний прибуток.

Крім проектів партнерства, ми супроводжуємо роботу місцевих рад та ОТГ. З настанням децентралізації вони отримали нові можливості і труднощі. Аби побудувати розвинуте і успішне містечко, потрібен не тільки бюджет, але і якісна нормативна база, молода і дружна команда, знання своїх можливостей. Практика показує: у багатьох місцевих радах нормативна база не систематизована, не оновлюється роками. Деякі місцеві ради позбавляють себе безлічі можливостей, лише тому, що заради їх використання доведеться спробувати щось нове. Однак прогресивні ОТГ, місцеві ради звертаються за допомогою до юридичних компаній. Це допомагає докорінно перетворити нормативну базу, привести у відповідність із законом, налагодити роботу виконавчих органів, вигравати гранти, придбавати державне майно в комунальну власність, покращувати екологічну ситуацію. Юридичні послуги допомагають місцевим радам втілити в життя будь-які муніципальні проекти! Якщо Ви бажаєте, щоб і Ваша територіальна громада процвітала – ми будемо раді Вам допомогти!

Депутатам усіх рівнів, співробітникам органів державної влади та місцевого самоврядування – надаємо послуги з антикорупційних питань. Допомагаємо правильно, повно, своєчасно подати електронну декларацію, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. Орієнтуємося на актуальні роз’яснення НАЗК. За необхідності – активно листуємося з ним, домагаючись чіткої відповіді на питання, що цікавить. Допомога може надаватися у формі консультації або заповнення декларації разом з Вами, робота ведеться особисто або дистанційно. Якщо Ви вступаєте на нову посаду і бажаєте, аби все пройшло гладко – особливо на початку, якщо Ваша посада публічна і Ви опинилися під пильною увагою громадських організацій, якщо у Вас або у Вашої сім’ї відбулися зміни в майні, активах і Ви не впевнені в тому, як правильно відобразити (або не відобразити) це в декларації – вбережіть себе від ризиків і довірте електронну декларацію професійним юристам!

Крім цього, до наших антикорупційних послуг належать консультації щодо конфлікту інтересів. Ми допомагаємо розібратися, чи наявний він у конкретній ситуації, як мінімізувати негативні наслідки. Комунальним і державним підприємствам – допомагаємо привести в порядок антикорупційні документи, необхідні за новим законодавством, упорядкувати роботу уповноваженого щодо запобігання корупції, налагодити періодичну перевірку корупційних ризиків і оформити звітність. Уникнути поширеної помилки допоможе перевірка сайту для комунального або держпідприємства – за чинним законодавством сайти таких підприємств повинні містити ряд обов’язкових відомостей, без яких підприємству загрожують суди і штрафи. Якщо Ви хочете підвищити рівень антикорупційної роботи на Вашому підприємстві і уникнути розслідувань активістів, ми готові Вам допомогти!

Ми завжди відкриті для співпраці.

Якщо Вам потрібна допомога, є питання або бажаєте обговорити ідею в публічно-приватній сфері - залиште контакти, наш фахівець зв'яжеться з Вами!

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Залиште номер телефону